מאמציך להציל את כתר המלכים האגדתי מידי רב-המכשפים המרושע, אשר גנב אותו, מוליכים אותך אל הערבות הנוראות של ארצות הירכתיים. מעבר להן ניצב יעדך - מצורת מאמפאנג מאיימת, אשר בה רוקם המכשף את מיומנותיו להפלת הממלכות השכנות. מי ייתן ותגיע לשם במועד! אולם משימתך הנועזת שרויה בסכנה גדולה! שבעה נחשים קטלניים, בעלי תכונות על-טבעיות, שועטים לפניך, כדי למהר ולהתריע בפני המכשפים על בואך. האם תספיק ללכוד אותם בטרם יגיעו אליו?

המשך

לפני מאות שנים, בתקופה הידועה היום בשם ימי-הביניים, חלקים ז; ניכרים מן העולם לא נודעו עדיין. פה ושם היו כיסי תרבות, ולכל אחד מהם גזעים ומסורות משלו. אחד האזורים שלא נחקרו היה קאחאבאד, ארץ חשוכה בקצה העולם. אף שכמה מצביאים ניסו את כוחם, לא הצליח איש לכבוש את קאחאבאר. יצורים מרושעים שונים ומשונים, שגורשו מארצות מתורבתות יותר מעבר לפסגות ואנזונו, חדרו בהדרגה לקאחאבאר. שנודעה במאורת השרצים של סוף העולם.

המשך

תרבות וסדר הונחלו בשאר העולם המוכר לאחר גילוי כתר המלכים ו על-ידי שאלאנה, המושיע מפאמפריי. בעזרת הכתר היה שאלאנך; לקיסר, שעמד בראש האימפריה הגדולה ביותר במזרח. הכתר הקסום ניחן בכוחות טמירים, המעניקים תכונות מנהיגות וצדק על-אנושיות לבעליו. אולם, כיבושים לא עמדו בראש מאווייר של שאלאנה, שאיפתו הייתה להקים מדינות לאומיות שוחררת שלום, שיכרתו בריח עם מפאמפריי. בחוכמתו הרבה העביר את הכתר בין שליטי ז? הממלכות השכנות, ובעזרת כוחות הפלא שלו זכתה כל אחת מהמדינות לשלום ולשגשוג.

המשך

הדרך הותרותה. כל אחד מן השליטים יקבל את הכתר לתקופהדרך הותרותה. כל אחד מן השליטים יקבל את הכתר לתקופה בת ארבע שנים, שבמהלכה ישליט סדר בממלכתו, ויספח לברית פאמפריי ההולכת ומתרחבת. אחת לאחת זכו ממלכות רארלסטון. לנדלאנד, גאלאנטריה וברייס בשלטון הכתר, והברכה לא איחרה לבוא. מלחמה ומחלוקת לא נודעו בהן עור. בהגיע תורו, קיבל מלך אנאלאנד את כתר המלכים בטקס רב רושם. ומאותו יום הובטחה התפתחותה של ארצו. איש לא הבין כיצד העניק כתר המלכים תנופה שכזו לאומה שלמה. היו שייחסו ואת להשראה ן אלוהית, ואילו אחרים טענו כי כוח הכתר טמון בטוחות האנשים. אולם אלה גם אלה היו משוכנעים בהשפעתו הברוכה של הכתר. הכול התנהל למישרין באנאלאנר, עד לליל הירח השחור.

המשך

סערה קודרים ממלאים את השמים, שעה שאתה מתחיל לחצות את ארצות הירכתיים. חלק זה של המסע יהיה קשה מכל אשר ידעת עד כה. מישורי באדר-באק אינם מוכרים למשרטטי המפות של אנאלאנד. ארץ חסרת תרבות זו מיושבת על־ידי שבטי נוודים ויצורים בודדים. לא תמצא פה ידידים רבים. אך עליך לצעוד קדימה בלא מורא. קול פסיעותיך על השביל הקשה שובר את הדממה המצמררת השוררת סביבך. מלבד החומה הגדולה של עיר הנמל מאחורי גבך, הנוף מסביב חדגוני, ריק מכל חיה, צמח או מבנה. שעה לאחר מכן לא חל כל שינוי במישור העירום; אך הרחק מאחוריך נשמעות קריאות ציפורים. הקול הולך וגובר, ואתה עוצר. הציפורים קרבות במהירות.

המשך

סערה קודרים ממלאים את השמים, שעה שאתה מתחיל למחשבה פתאומית מקפיאה את הדם בעורקיך. אנשי הציפור מואמאן? לבטח לא במרחק כה רב מארצם. עורבים? לא, קריאת העורב אינה דומה כלל לצווחות הנוקבות המגיעות לאווניך. אם כך, מה זה ? אתה מסתובב לעבר העופות הדולקים בעקבותיך. מאי-שם צוללת לעברך דמות שחורה! אתה מתכופף וחומק ברגע האחרון מטופרי הציפור התוקפת, שנשלחו לעבר צווארך. אתה מזדקף ושולף את חרבך. הציפור חולפת על פניך ונוסקת מעלה, כדי להצטרף ללהקה. ארבעה נצי לילה שחורים חגים עתה מעליך, נכונים להתקפה. איך תתמודד עם יצורים אלה? אתה רשאי להיעזר בחרבך

הלחם ברח

אתה שולף את חרבך, וממתין להתקפת היצורים. הם חגים מעליך בבהירות, אוגרים תנופה, ולבסוף צוללים לעברך בטור. מהירותם בקשה את הפגיעה בהם. בחר במי תילחם, והטל קובייה לחישוב כוח יזקפה. חשב גם את כוח ההתקפה של נצי הלילה. אם כוח ההתקפה כולן גבוה משל יריבך, פצעת אותו, אך כל אחד מן הנצים שכוח תקפה שלו גדול משלך - יפצע אותך. נהל את הקרב:
נץ לילה ראשון מיומנות 7 כוח היום 5
נץ לילה שני מיומנות 6 כוח חיות 5
נץ לילה שלישי מיומנות 7 כוח חיות 5
נץ לילה רביעי מיומנות 7 כוח חיות 4

הלחם

נצי הלילה חגים מעליך, ונערכים להתקפה נוספת. לפתע מתפזרים, ונימה חדשה נשמעת בקריאותיהם. משהו מטריד אותם, ונראה שהם שרויים במבוכה. אינך מצליח לראות דבר.
מקץ רגע מופיעה דמות ביניהם. נצי הלילה צווחים באימה, עת מאיים נשר הזהב עליהם במקורו הקטלני. אתה מתעודד נוכח מזלך הטוב. גשרי הזהב מגודלים ומאולפים באנאלאנד בעופות קרב. אך מה עושה נשר הגדול במרחק כה רב מביתו?

המשך